Hotele i jedzenie

Na naszej stronie będą pojawiały się cyklicznie artykuły poświęcone bazie gastronomicznej i hotelowej. Sprawdź, gdzie warto pojechać, co warto zwiedzić, gdzie przenocować, a gdzie smacznie i w miarę tanio zjeść. Nie daj się zwieść portalom, które są sponsorowane przez duże sieci hotelowe. My jesteśmy obiektywni!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Czerwona herbata pu-erh wspiera metabolizm - sprawdź, jakie herbaty są dobre dla twojego zdrowia

Posted on 27/06/2017 7:31am
herbata
Author: Guziec
Source: http://www.flickr.com
Oferuje się nam dużo przeróżnych herbat

Powinniśmy zaznaczyć, że w marketach oferuje nam się dużo przeróżnych herbat, a wśród takich zwyczajnych, które mają głównie odpowiednio smakować, możemy odnaleźć również takie, które powinny właściwie oddziaływać na nasze samopoczucie. Dlatego właśnie należy powiedzieć, jakie herbaty prezentują jakie właściwości, tak abyśmy mieli szansę je właściwie dopasować do naszych wymagań.
Read more >>

Nocowanie w Legnicy

Posted on 24/06/2017 7:27am
Legnica
Author: Serge Bystro
Source: http://www.flickr.com
Legnica, jak każde miasto, posiada osobistą, specyficzną i unikalną przeszłość. Jej pozostałości odkrywamy w układzie urbanistycznym, zabytkowych obiektach, czy w niepowtarzalnym kolorycie zieleńca miejskiego. Na przestrzeni wieków miasto to sporo przeszło. Od toczących się walk, po zarazy i kataklizmy. Mimo przeróżnych problemów w Legnicy uchowało się kilkadziesiąt obiektów architektury zabytkowej. Reprezentowane są style od późnoromańskiego do modernizmu. Średniowieczne zabytki, elementy murów obronnych z dwiema wieżami. Z czasu odrodzenia wywodzą się fragmenty architektury zamku i ich dekoracja rzeźbiarska, a także nieliczne kamienice mieszczańskie. Na uwagę zasługuje bogato reprezentowana architektura i sztuka baroku.
Read more >>

Gdzie w rejonie gór warto zaplanować nasz urlop?

Posted on 21/06/2017 3:28pm
obrazek - wakacje
Author: Grzegorz
Source: http://www.flickr.com
Ciągły bieg w naszej karierze zawodowej może z pewnością wywoływać gigantyczne zmęczenie naszych organizmów. Z uwagi na taki stan spraw rzeczą potrzebną wydaje się być dobry wypoczynek, dzięki jakiemu odbudujemy utracone siły. Powinno się niemniej jednak uświadomić sobie, że pomimo posiadania niebywale wyczerpującej oferty potencjalnych urlopowych miejsc, mamy istotne kłopoty z wybraniem tego w największym stopniu właściwego dla nas.
Read more >>

System HACCP w hotelarstwie

Posted on 13/02/2017 11:55am
Poland Łódź
Author: Elroy Serrao
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób zastanawia się, jakie założenia posiada tzw. program HACCP, który działa na różnych publicznych obszarach, między innymi
Read more >>

Najlepszesposoby na wyjątkowy ślubny tort

Posted on 31/01/2017 2:45pm
góry
Source: www.morguefile.com
Planując ślub, marzymy, by wszystko wyszło idealnie. Skoro mamy już swojego księcia, zostaje tylko zorganizowanie uroczystości, wesela, zamówienie pogody, i przede wszystkim wybór najpiękniejszego tortu.
Read more >>

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali konferencyjnej?

Posted on 27/01/2017 2:25pm
perspektywa - gry
Author: RubyGoes
Source: http://www.flickr.com
Konferencję czy szkolenie można zaaranżować na terenie własnej firmy. Jednak nie każde przedsiębiorstwo posiada należycie warunki do takowego przedsięwzięcia.


Wówczas zmuszeni jesteśmy poszukać takiego miejsca „na zewnątrz”.
Read more >>

Jeżeli szukamy wyjątkowego obiektu, w którym zorganizujemy konferencję, to hotel Sadova Gdańsk będzie doskonałym wyborem

Posted on 27/01/2017 12:45pm
obiekty konferencyjne gdańsk
Author: Yadis
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli szukamy porządnego miejsca, żeby zrobić konferencję, to bez problemu odnajdziemy je w Gdańsku. Szczególnie, że w 2016 roku zbudowano tam piękny czterogwiazdkowy hotel Sadova, umiejscowiony na terenie byłych koszar.


Jeżeli ciekawią nas wysokiej jakości obiekty konferencyjne Gdańsk ma ich naprawdę dużo do zaoferowania.
Read more >>

Żydowskie knajpeczki typu Anatewka - a więc, gdzie dobrze zjeść w Łodzi

Posted on 19/01/2017 12:40pm
smakołyki
Author: Silit
Source: www.SmakProstoty.pl
Rozmyślasz nad tym, w jakim miejscu wspaniale konsumować w mieście Łódź? Pomyśl nad odwiedzeniem którejś spośród restauracji żydowskich po rozrzucanych po całym miasteczku!


restauracje żydowskie zlokalizowane w Łodzi, wyszczególniają się bardzo wspaniałym jedzonkiem oraz miłymi pomieszczeniami.
Read more >>

Zdradź mi, co pijasz, a powiem ci, kim jesteś. Co o nas głosi droga spożywania tego napoju?

Posted on 17/01/2017 8:36am
biurko
Author: Richard Grandmorin
Source: http://www.flickr.com
W Polsce pijemy coraz większą ilość herbaty. Już dawno mówiono, że Polacy wypijają więcej tego napoju, jako że podaje się ją do każdego posiłku. Faktem jest tymczasem, że coraz bardziej wchodzimy w ceremoniał parzenia tego napoju i konstytuujemy w ten sposób tradycję, zbliżającą nas do legendarnych brytyjskich five o'clock.
Read more >>

Jak wygląda rynek kawowy w naszym kraju? Czy teraz będzie w czym wybierać, jeżeli chodzi o różnorakie gatunki?

Posted on 17/01/2017 8:36am
Pierogi z jagodami
Author: JAWO
Source: JAWO
Kultura spożywania napoju kawowego to sposób, w jaki prawdziwi kawosze celebrują smakowanie takiego ulubionego trunku. Z myślą o takich osobach, dla których kawowy smak posiada ogromne znaczenie, otwierają się w Polsce nowe palarnie oraz kawiarnie z towarami najwyższej klasy.


Uprzednio nie przywiązywaliśmy tak dużego znaczenia do spożywania kawy.
Read more >>

Czemu grille są tak popularne, jak kupić najbardziej odpowiedni do swojego ogrodu.

Posted on 03/01/2017 3:34pm
opakowania na prezenty
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Początek maja to czas, gdy z wielu ogrodów wydobywa się kuszący zapach przyrządzanych na grillu kiełbasek, steków i innych pyszności. Spędzanie czasu przy grillu jest coraz popularniejsze, zresztą bardzo dobrze zobaczyć to można po ilości akcesoriów, jakie pojawiają się w tym czasie w sklepach.
Read more >>

Odnajmowanie apartamentów w Szczecinie. Odnajmowanie bezpośrednio od właściciela czy agencji?

Posted on 23/12/2016 3:01pm
apartament
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Nie można ukryć, że czas urlopu jest dla wielu ludzi niezwykłą radością, a możliwość wypoczynku w ładnym miejscu niejednokrotnie spędza sen z powiek. Obojętnie od tego, czy jeździmy za granicę, czy postanawiamy spędzić parę dni wśród pięknych, polskich pejzażów znaczące jest, żeby dobrze zaplanować parę kwestii. Read more >>

Niebanalne torty przygotowywane przez specjalistów

Posted on 07/12/2016 3:16pm
restauracja - krajobraz
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
fantazyjny tort odgrywa główną rolę nie tylko na przyjęciu weselnym, ale także na urodzinach bądź innych imprezach rodzinnych. Najlepiej zatem skusić się na kupno wypieku o interesującym kształcie i specjalnie dostosowanych smakach.
Read more >>

Gdy interesuje nas dobra restauracja Wrocław może ją zaoferować

Posted on 01/12/2016 3:30pm
Naczynia z porcelany
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Każdy chce chociaż od czasu do czasu dobrze zjeść, w miejscu gdzie zostanie obsłużony i w którym samodzielnie nie będzie musiał się niczym przejmować. Dlatego trzeba zaznaczyć, w którym miejscu w swoim mieście okazują się być restauracje godne polecenia, tak byśmy mieli gwarancję, że nie będziemy zawiedzeni gdy je odwiedzimy.


Należy sprawdzić co proponuje nam dobra restauracja Wrocław ma ich parę


Jeżeli pragniemy posiadać pewność, że idąc coś zjeść na miasto, nie będziemy rozczarowani, to koniecznie prędzej należy zobaczyć, jakie oceny otrzymują tutejsze restauracje.
Read more >>

Jakim sposobem zidentyfikować znakomitą restaurację?

Posted on 16/11/2016 9:30am
Wesele
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jedziemy w Polskę. Powracamy z wakacji, wybieramy się na urlop, podróż jest długa, bowiem drogi u nas nie idealne, robimy się zatem głodni. Gdzie się zatrzymać, żeby odpocząć, dobrze zjeść, nie popsuć sobie samopoczucia jak też nie spędzić kolejnych godzin na szukaniu apteki?
Read more >>

Wyszukujesz perfekcyjnej herbatki? Odwiedź sklep internetowy, a odszukasz tam na przykład herbaty Harney&Sons oraz La Via

Posted on 07/11/2016 3:21pm
kucharze
Author: Yanki01
Source: http://www.flickr.com
Kto z nas nie lubi przyjemnych, zimowych wieczorów z książką , a także wyśmienitą herbatą w ręku? Najprawdopodobniej nie ma takiej osoby, albowiem w zasadzie każdy śni o tym w zimne dni, kiedy przymuszony jest do przemieszczania się z punktu A do punktu B.


Dlatego już dzisiaj trzeba zatroszczyć się o właściwe Wyposażenie własnych kuchennych szafek, by w momencie nastąpienia zimy mieć już solidny arsenał.
Read more >>