Hotele i jedzenie

Na naszej stronie będą pojawiały się cyklicznie artykuły poświęcone bazie gastronomicznej i hotelowej. Sprawdź, gdzie warto pojechać, co warto zwiedzić, gdzie przenocować, a gdzie smacznie i w miarę tanio zjeść. Nie daj się zwieść portalom, które są sponsorowane przez duże sieci hotelowe. My jesteśmy obiektywni!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Wskaźniki opisujące dobrą kawę

Posted on 24/08/2016 9:04am
wolnego czasu
Author: agito.pl
Source: agito.pl
Kubek kawy to wielu przypadkach codzienna konieczność. W sprzedaży jest znaczna ilość tego typu produktu w związku z tym powinniśmy kierować się określonymi wskaźnikami, aby być w pełni zadowolonym.


Dieta diabetyka
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Niejedna osoba nie wyobraża sobie dnia bez minimum jednej porcji kawy.
Read more >>

Znajdź chwilę na gorącą herbatę!

Posted on 19/08/2016 11:36am
supermarket
Author: Random Retail
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas kocha czas spędzony beztrosko na balkonie czy tarasie w otoczeniu ukochanych osób. Zapalone świecie, lampki, komfortowe leżaczki i kubki napełnione gorącymi herbatami o różnorodnych zapachach i smakach – to jest to!


[IMG=1310/5253bc4b41eb2___flickr_10149828673.
Read more >>

Bagaż pakowany do samolotu a bagaż rejestrowany - czytaj na ten temat nieco więcej

Posted on 30/06/2016 9:47am
samolot
Author: Airbus_ fsx
Source: http://www.flickr.com
Każdy dorosły człowiek wchodzący na pokład samolotu ma zagwarantowaną możliwość tego, żeby transportować na pokład samolotu wyraźnie wskazaną w konkretnych normach ilość bagażu. Bagaż do samolotu może stanowić zarówno bagaż podręczny, jak i bagaż rejestrowany. Maszyny latające systematycznie pomiędzy określonymi lotniskami realizują także tzw. przewóz odbywający się według odrębnych przepisów, który jest praktykowany w przypadku przewożenia większych zwierząt czy jakiegoś rodzaju maszyn.
Read more >>

Atrakcje na wrocławskim rynku - dokąd pójść, co zobaczyć

Posted on 28/06/2016 1:10pm
kuchnia - malunek
Author: avpiedra
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to ładne miasto, jakie przyciąga wielu turystów. We Wrocławiu mieści się niemało atrakcji turystycznych, nie brak tu ładnych miejsc bądź atrakcyjnych zabytków. Będąc we Wrocławiu, z pewnością powinno się wybrać na Rynek, jaki zachwyca ładną architekturą, klimatycznymi uliczkami i wybornym Ratuszem.
Read more >>

Dokąd pojechać na wycieczkę? Polecamy najładniejsze miasta w Polsce, które już dzisiaj możesz poznać z nami!

Posted on 21/06/2016 3:54pm
autokar, podróż
Author: mdc LEROY
Source: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach coraz więcej osób w Polsce na szczęście dobrze zarabia - dzięki temu możemy sobie pozwolić na przykład na zagraniczne wojaże. Kiedy zachłysnęliśmy się możliwością spędzenia wczasów dla przykładu w Turcji czy w Egipcie niemalże za cenę wakacji nad polskim morzem, a jednocześnie właściwie z gwarancją ładnej pogody, bez wątpienia zapomnieliśmy o tym, co pięknego może nam zaoferować Polska.
Read more >>

Wybór kierunku wakacyjnej wycieczki nie jest łatwy, jeżeli da się polecieć wszędzie, gdzie się chce

Posted on 21/06/2016 9:54am
Kraków
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Wyjazd na wakacje to pewnie jeden z najmilszych momentów w ciągu roku. Pakujemy plecaki, i sami albo z najbliższymi, wybieramy się w wyjątkowo piękne miejsca. Oczywiście wybór najlepszego państwa może być bardzo problematyczny, dlatego dobrze jest posprawdzać różne interesujące pomysły na wakacje.
Read more >>

Czemu opłaca się wybrać się przynajmniej od czasu do czasu na wycieczkę zorganizowaną samodzielnie, zamiast korzystać co roku z biura podróży?

Posted on 16/06/2016 9:36am
Izrael
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Myśląc o wakacyjnych planach często wybieramy kierunki dość standardowe. Trochę przez przyzwyczajenie, ponieważ w niektórych miejscach byliśmy już oraz dobrze kojarzą nam się przyjemnie. Trochę także z tego powodu, że korzystając z ofert biur podróży mamy więcej ofert bardziej standardowych i popularnych. A co gdyby tak tego roku roku samodzielnie zorganizować sobie wyjazd w trochę mniej oczywiste miejsce? Może być tak, że to będą jedne z najlepszych wakacji w naszym życiu. W jakie miejsce warto pojechać?
Read more >>

Sprawdzamy gdzie najlepiej nabyć akcesoria hotelowe?

Posted on 08/06/2016 10:08am
łazienka, kosmetyki hotelowe
Source: foter.com
Jeżeli rozmyślasz nad otwarciem własnego zajazdu lub hotelu, z pewnością jest to ciekawy pomysł. Przy właściwej lokalizacji obiektu, możemy wyczekiwać niezwykle dużego zainteresowania klientów. Oczywiście, jak każdy biznes, otwarcie motelu wymaga od nas włożenia dużego nakładu środków i czasu.
Read more >>

Suplementy dedykowane sportowcom – jak znaleźć najlepsze produkty

Posted on 02/06/2016 4:19pm
suplementy
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie najlepsze osiągnięcia mają osoby, które dietę, suplementację i plan treningów mają przygotowane przez trenera personalnego. Oczywiście działanie we własnym zakresie też przyniesie efekty,lecz konsultacja ze specjalistą i wcześniejsze zrobienie badań pozwoli uniknąć przykrych sytuacji (http://sportowesuple.pl/). Sporo informacji można też wyczytać w Internecie, co sprawia, że możemy wzbogacić swoją wiedzę.
Read more >>

Treningowe noże w ofercie najlepszych sklepów militarnych

Posted on 30/05/2016 12:47pm
survival
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Noże treningowe bez problemu znajdziemy w sklepach militarnych. W szczególności pożądane byłoby poznać się z propozycją sklepów internetowych, bowiem te nierzadko posiadają znacznie większy wybór niż sklepy stacjonarne.
Read more >>

Bałtyckie morze - idealne lokalizacje na urlop

Posted on 25/05/2016 10:04am
morze bałtyckie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
W dzisiejszych czasach Ziemia stoi dla nas otworem. Jesteśmy w mocy udać się na wyprawę na przeciwny jej kraniec, bez przymusu odkładania na to przez całe lata. Niedrogie linie lotnicze nas rozleniwiają, południowoeuropejskie plaże są na wyciągnięcie dłoni, w trakcie trzech godzin możemy się tam znaleźć, w cenie kilkuset złotych. Lecz nie każdy chce latać samolotem, nie każdy również uwielbia skwar i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszelkich udogodnień, wciąż rzesze Polaków wyprawiają się co roku nad bałtyckie morze. Na czym polega jego fenomen?
Read more >>

Wypoczynek na kaszubskich terenach - przeżyj niezapomniane momenty

Posted on 25/05/2016 9:37am
Kaszuby
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Jest wiele miejsc w naszym kraju, gdzie naprawdę powinniśmy się wybrać. Wiele ludzi uważa, że sensowniej wybrać się za granicę na urlop, jednak jest to fajna możliwość ale w sytuacji, gdy już Polskę zwiedziliśmy od A do Zet. Bo jak to się mawia, cudze chwalicie a swego nie znacie. Tymczasem nasz kraj pełen jest niesamowitych miejsc, o których należy wiedzieć planując sobie jakieś wczasy.
Read more >>