Hotele i jedzenie

Na naszej stronie będą pojawiały się cyklicznie artykuły poświęcone bazie gastronomicznej i hotelowej. Sprawdź, gdzie warto pojechać, co warto zwiedzić, gdzie przenocować, a gdzie smacznie i w miarę tanio zjeść. Nie daj się zwieść portalom, które są sponsorowane przez duże sieci hotelowe. My jesteśmy obiektywni!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

System HACCP w hotelarstwie

Posted on 13/02/2017 11:55am
Poland Łódź
Author: Elroy Serrao
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób zastanawia się, jakie założenia posiada tzw. system HACCP, działający na różnorodnych obszarach publicznych, między innymi
Read more >>

Najlepszesposoby na wyjątkowy ślubny tort

Posted on 31/01/2017 2:45pm
góry
Source: www.morguefile.com
Organizując ślub, chcemy, by wszystko było idealnie. Skoro mamy już księcia z bajki, zostaje wyłącznie zorganizowanie uroczystości, wesela, zaklinanie pogody, oraz zamówienie odpowiedniego tortu.
Read more >>

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali konferencyjnej?

Posted on 27/01/2017 2:25pm
perspektywa - gry
Author: RubyGoes
Source: http://www.flickr.com
Konferencję bądź szkolenie możesz zaaranżować na terenie własnej jednostki. Jednak nie każde przedsiębiorstwo ma godziwe warunki do takowego przedsięwzięcia.


Wówczas przymuszeni jesteśmy wyszukać takiego miejsca „na zewnątrz”.
Read more >>

Jeżeli szukamy wyjątkowego obiektu, w którym zorganizujemy konferencję, to hotel Sadova Gdańsk będzie doskonałym wyborem

Posted on 27/01/2017 12:45pm
obiekty konferencyjne gdańsk
Author: Yadis
Source: http://www.flickr.com
Jeśli szukamy dobrego miejsca, żeby zrobić konferencję, to z łatwością odnajdziemy je w Gdańsku. Szczególnie, iż w 2016 roku otwarto tam nowoczesny czterogwiazdkowy hotel Sadova, zlokalizowany na obszarze dawnych koszar.


Jeśli interesują nas wysokiej jakości obiekty konferencyjne Gdańsk ma ich naprawdę dużo do zaoferowania.
Read more >>

Żydowskie knajpeczki typu Anatewka - a więc, gdzie dobrze zjeść w Łodzi

Posted on 19/01/2017 12:40pm
smakołyki
Author: Silit
Source: www.SmakProstoty.pl
Rozmyślasz nad tym, w jakim miejscu wspaniale konsumować w miasteczku Łódź? Pomyśl nad odwiedzeniem którejś z restauracji żydowskich po rozrzucanych po całym mieście!


restauracje żydowskie mieszczące się w Łodzi, charakteryzują się bardzo wspaniałym jedzeniem oraz milutkimi wnętrzami.
Read more >>

Zdradź mi, co pijasz, a powiem ci, kim jesteś. Co o nas głosi droga spożywania tego napoju?

Posted on 17/01/2017 8:36am
biurko
Author: Richard Grandmorin
Source: http://www.flickr.com
W naszym kraju pijemy coraz więcej herbaty. Już dawno mówiono, iż Polacy piją więcej herbaty, bo podaje się ją do każdego posiłku. Faktem jest tymczasem, że znacząco angażujemy się w rytuał przygotowywania tego napoju i konstytuujemy w konsekwencji tradycję, zbliżającą nas do sławnych brytyjskich herbatek o piątej.
Read more >>

Jak wygląda rynek kawowy w naszym kraju? Czy teraz będzie w czym wybierać, jeżeli chodzi o różnorakie gatunki?

Posted on 17/01/2017 8:36am
Pierogi z jagodami
Author: JAWO
Source: JAWO
Kultura spożywania napoju kawowego to sposób, w który prawdziwi kawosze celebrują smakowanie tego wyjątkowego napoju. Z myślą o tych osobach, dla jakich smak kawy posiada ogromne znaczenie, otwierają się w naszym kraju nowe palarnie oraz kawiarnie z wyrobami najwyższej klasy.


Uprzednio nie przywiązywaliśmy tak dużej wagi do picia kawy.
Read more >>

Czemu grille są tak popularne, jak kupić najbardziej odpowiedni do swojego ogrodu.

Posted on 03/01/2017 3:34pm
opakowania na prezenty
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Początek maja to czas, kiedy z wielu ogrodów zaczyna się wydobywać wspaniały zapach pieczonych na grillu kiełbasek, steków i innych pysznych rzeczy. Spędzanie wolnego czasu przy grillu cieszy się dużą popularnością, zresztą bardzo dobrze zobaczyć to można po ilości akcesoriów, jakie pojawiają się przez ten czas w sklepach.
Read more >>

Odnajmowanie apartamentów w Szczecinie. Odnajmowanie bezpośrednio od właściciela czy agencji?

Posted on 23/12/2016 3:01pm
apartament
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Nie można ukryć, że okres wakacji jest dla wielu ludzi niezwykłą radością, a szansa wypoczynku w ładnym miejscu wielokrotnie spędza sen z powiek. Swobodnie od tego, czy podróżujemy za granicę, czy zamierzamy spędzić parę dni pośród pięknych, polskich pejzażów ważne jest, żeby dobrze zaplanować kilka kwestii. Read more >>

Niebanalne torty przygotowywane przez specjalistów

Posted on 07/12/2016 3:16pm
restauracja - krajobraz
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Oryginalny tort odgrywa kluczową rolę nie tylko na imprezie weselnej, ale też na urodzinach czy innych imprezach rodzinnych. Najlepiej zatem zdecydować się na zakup wypieku o niestandardowym kształcie i specjalnie dobranych smakach.
Read more >>

Gdy interesuje nas dobra restauracja Wrocław może ją zaoferować

Posted on 01/12/2016 3:30pm
Naczynia z porcelany
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Każdy chce przynajmniej czasami dobrze zjeść, w miejscu gdzie zostanie obsłużony oraz gdzie sam nie będzie zmuszony się niczym martwić. Dlatego trzeba powiedzieć, w którym miejscu w swoim mieście okazują się być restauracje godne polecenia, tak abyśmy posiadali gwarancję, że nie będziemy zawiedzeni gdy je nawiedzimy.


Restauracje Wrocław proponuje na odpowiednim poziomie


Jeśli chcemy posiadać świadomość, że wychodząc coś zjeść na miasto, nie będziemy zniechęceni, to obowiązkowo prędzej trzeba zobaczyć, jakie oceny otrzymują różne restauracje.
Read more >>

Jakim sposobem zidentyfikować znakomitą restaurację?

Posted on 16/11/2016 9:30am
Wesele
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jedziemy w Polskę. Wracamy z wakacji, wybieramy się na nie, podróż jest długa, albowiem drogi u nas nie idealne, robimy się więc głodni. Gdzie się zatrzymać, ażeby wypocząć, dobrze zjeść, nie popsuć sobie humoru oraz nie spędzić kolejnych godzin na szukaniu aptek?
Read more >>

Wyszukujesz perfekcyjnej herbatki? Odwiedź sklep internetowy, a odszukasz tam na przykład herbaty Harney&Sons oraz La Via

Posted on 07/11/2016 3:21pm
kucharze
Author: Yanki01
Source: http://www.flickr.com
Kto z nas nie lubi rozkosznych, zimowych wieczorów z książką i pyszną herbatą w ręku? Najprawdopodobniej nie ma takiej osoby, bo każdy człowiek marzy o tym w chłodne dni, gdy zmuszony jest do przemieszczania się z punktu A do punktu B.


Dlatego już dziś musisz zadbać o odpowiednie wyekwipowanie swoich kuchennych szafek, żeby w momencie zajścia zimy mieć już rzetelny arsenał.
Read more >>

Jak prezentuje się dostawa kostek lodu Gdańsk może nam pokazać

Posted on 06/10/2016 2:56pm
Marchewka, przekąski
Author: www.crispynatural.pl
Source: www.crispynatural.pl
Kiedy spodziewamy się małej liczby gości, to kostki lodu mamy szansę przygotować samodzielnie. Co jednakże, kiedy spodziewamy się tych gości dużo więcej oraz nie mamy możliwości wyprodukować aż takiej ilości lodu, który później będzie mógł być wykorzystywany do drinków oraz soków?


Oferowana jest dostawa kostek lodu Gdańsk ma ją w ciekawej ofercie


Warto powiedzieć, że są przedsiębiorstwa, które zajmują się produkcją kostek lodu i ich przywożeniem do klienta, i to w takiej ilości, że spokojnie będziemy mogli je kupować na kilogramy.
Read more >>