Hotele i jedzenie

Na naszej stronie będą pojawiały się cyklicznie artykuły poświęcone bazie gastronomicznej i hotelowej. Sprawdź, gdzie warto pojechać, co warto zwiedzić, gdzie przenocować, a gdzie smacznie i w miarę tanio zjeść. Nie daj się zwieść portalom, które są sponsorowane przez duże sieci hotelowe. My jesteśmy obiektywni!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Komfortowe, gustowne apartamenty w Kościelisku oraz Zakopanym

Posted on 20/10/2018 7:16am
lot
Source: teamworking.com
Kościelisko na pewno możemy zaliczyć do jednego z najpiękniejszych, górzystych okręgów w Polsce. Ta śliczna wieś znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Tatr. Znajduje się tam niemało ładnych szlaków turystycznych i atrakcji, pożądane byłoby również zwrócić uwagę na perfekcyjne krajobrazy oraz widoki.
Read more >>

Rodzaje szkła do różnorodnych gatunków alkoholów

Posted on 20/10/2018 7:15am
szkło, kieliszki, alkochol
Author: Jakob Lawitzki
Source: http://www.flickr.com
Alkohole podajemy w różnorodnych typach szkła, których obecnie jest bardzo wiele. W innym szkle podamy piwo, w innym wódkę, zaś w jeszcze innym drinka. Jeżeli chcemy wykonać na naszych gościach wrażenie i podać alkohol na przyjęciu bądź urodzinach w dobry sposób, na pewno winniśmy wiedzieć, w których szkłach podawać rozliczne typy alkoholów.
Read more >>

Nieodzowne akcesoria kuchenne współczesnej kobiety

Posted on 19/10/2018 7:19am
Termos Dzbanek – nie tylko w plenerze
Author: wwwpieknowdomu.pl
Source: wwwpieknowdomu.pl
Miłe spotkanie przy filiżaneczce wonnej kawy lub herbatki w znakomitym towarzystwie to chwile, w których nareszcie można odetchnąć i nie spieszyć nigdzie. Aby powoli delektować się przygotowanym naparem z pewnością każdej współczesnej pani domu przydadzą się dzbanki z podgrzewaczem. Read more >>

Każda osoba lubi inny klimat restauracyjny

Posted on 19/10/2018 7:17am
Restauracja
Author: Rachel Chapdelaine
Source: http://www.flickr.com
Wy, wszyscy klienci różnych barów, ten tekst będzie dla was. Tak, dla was, dla waszej wiedzy, dla waszej znajomości miejsc, do których zaglądacie dość często, miejsc, które można by nazywać przytulnym kącikiem z wyskokowymi drinkami. Wy, wszyscy bywalcy wszelkiej maści barów, jak sklasyfikowalibyście takie miejsca? Jakie kategorie można przypisać poszczególnym barom.
Read more >>

Noclegi dla firm we Wrocławiu - z których obiektów należy korzystać!

Posted on 19/10/2018 7:15am
Impreza firmowa
Author: AlphaGeek
Source: http://www.flickr.com
Zarządzasz wielkim zakładem pracy, który cały czas się modyfikuje? Jeśli tak, to już dzisiaj pomyśl w jaki sposób zdołasz zrekompensować swoim pracobiorcom męczącą robotę , a także osiągane wyniki. Bez wątpienia niejedna zatrudniona osoba będzie się cieszyła z wyjazdu integracyjnego na jaki może pojechać razem ze swoimi towarzyszami z firmy.
Read more >>

Czy uda się spędzić wakacje na Pattaya? Prześwietlamy kawałek Tajlandii.

Posted on 17/10/2018 7:14am
Pattaya
Author: Richard Barton
Source: http://www.flickr.com
Popularna opinia jest taka, że Pattaya to drogie, hałaśliwe i zasypane śmieciami miejsce i jeżeli chce się obejrzeć fragment Tajlandii to każdy inny, ale nie ten. Jaka jest prawda? Czy warto się wybrać w tamte okolice? Czy dobrze jest kupić Pattaya last minute w atrakcyjnej cenie? Read more >>

Kawa dla wielu będzie niezbędnym napojem

Posted on 15/10/2018 7:16am
producenci
Author: Yanki01
Source: http://www.flickr.com
W kuchni mamy szansę korzystać z mnóstwa różnych materiałów, choć prawdopodobnie o znacznej ich części nawet nie mamy wiedzy. Przez to ciągle trzeba poszukiwać tańszych i zdrowszych zamienników, a jest ich w przyrodzie nawet sporo.
Read more >>

Zdrowie zaklęte w jedzeniu i piciu – acai i owoce goji

Posted on 12/10/2018 7:20am
Owoce acai
Author: Eli Duke
Source: http://www.flickr.com
Z coraz większą częstotliwością mówi się o tym, że należy zwracać uwagę na jakość spożywanych produktów. Ostrzega się nas przed nadmiernym spożywaniem kofeiny, żywnością zawierającą sztuczne barwniki i konserwanty oraz przed szkodzącymi zdrowiu słodkościami. Na szczęście dostępne są także produkty spożywcze, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.
Read more >>

Z jakich względów trzeba codziennie sięgać po orzechy, jak chociażby migdały?

Posted on 08/10/2018 7:19am
migdał
Author: Agencja Royal Brand
Source: Agencja Royal Brand
Orzechy od wielu lat są uznawane za źródło najpotrzebniejszych składników odżywczych, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie całego organizmu. Nie powinno to nikogo zaskoczyć, że wielu ludzi dokłada wszelkich starań, aby regularnie po nie sięgać, dbając tym sposobem o własne zdrowie. Wśród najczęściej spotykanych gatunków orzechów należy wyróżnić migdały, które mają niezaprzeczalne walory smakowe.
Read more >>

Podróż poza granicę kraju, kontrola celna i przewóz towaru

Posted on 08/10/2018 7:14am
lotnisko
Author: Nelson L.
Source: http://www.flickr.com
Podróżując poza granicę naszego kraju należy poddać się kilku czynnościom mającym ograniczyć przewóz niebezpiecznych bądź niedozwolonych towarów poza teren kraju. Jest to niezbędne, by zapewnić obywatelom bezpieczeństwo i zapobiec nielegalnemu handlowi między krajami.
Read more >>

Już dziś zastanów się kim pragnąłbyś zostać w przyszłości - promowane zawody to prawnik, dziennikarz , a także technolog

Posted on 07/10/2018 7:22am
praca
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Nastolatkowe kończą szkołę średniąna ogół w wieku 19 lat. Niestety mało osób wie co chce robić przez całe życie, a właśnie w tej chwili trzeba podjąć być może jedną z najtrudniejszych decyzji, jaka będzie ważyć o naszej przyszłości. Jeżeli i Ty posiadasz taki szkopuł to przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się jakie zawody z chęcią wybierają młodzi ludzie współcześnie.
Read more >>

Jabłka jako rodzimy, pyszny owoc

Posted on 03/10/2018 7:23am
mieszkania
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Jabłka to ojczysty, wspaniały owoc, który zachwyca bogactwem gatunków różniących się wielkością, formą, kolorem, smakiem, zapachem i przeznaczeniem.


Jabłka obniżają stan cholesterolu, ochraniają serce, odtruwają.
Read more >>

Genialny przepis na ciastka bez glutenu - amarantuski! Spróbuj koniecznie!

Posted on 03/10/2018 7:18am
Ciasteczka
Author: Dr. Jacob's
Source: Dr. Jacob's
Od trzech lat bardzo zwracam uwagę jakie rzeczy jem i dbam o figurę. Na moje nieszczęście – mam spore skłonności do przytycia, więc ekspresowo widać po mnie odstępstwa od zdrowego odżywiania. Z tego powodu, kiedy przychodzą do mnie ludzie najczęściej wyjmuję z kuchennej szafki amarantuski.
Read more >>

Jeśli szykujemy się na przyjęcie w naszym mieszkaniu wtedy wyborne wyroby mięsne będą trafnym pomysłem na obiad

Posted on 02/10/2018 9:22am
mięso
Author: ZM Pekpol
Source: ZM Pekpol
Niewątpliwie powinno się co pewien czas spotkać się z naszymi najbliższymi, dlatego że dzięki takim sekundom możemy spokojnie pogadać i jeszcze z większym natężeniem zacieśnić więzi, które nas łączą i które w wyjątkowo ciężkich czasach są rzeczą naprawdę ważną. Wiele osób zastanawia się co robić, aby nasze przyjaźnie trwały jak najdłużej i były na jak najwyższym poziomie. Bezsprzecznie rozwiązań jest niesamowicie dużo i tak w rzeczywistości zależą nade wszystko od tego, czy mamy dobre miejsce do spotkania, czy mamy czas oraz jak często zależy nam na spotkaniach z naszymi krewnymi.
Read more >>

Urlop w Grecji - podróż marzeń

Posted on 02/10/2018 8:15am
Grecja
Author: Mike Dobson
Source: http://www.flickr.com
Urlop już tuż tuż. Oczekiwaliśmy na niego od dłuższego czasu. Po wyczerpującym dniu w biurze, zajmowaliśmy sobie zimowe wieczory, wertując broszury biur podróży. Przez cały rok solidnie zasuwaliśmy, dlatego teraz należy nam się wymarzony wypoczynek.
Read more >>