Hotele i jedzenie

Na naszej stronie będą pojawiały się cyklicznie artykuły poświęcone bazie gastronomicznej i hotelowej. Sprawdź, gdzie warto pojechać, co warto zwiedzić, gdzie przenocować, a gdzie smacznie i w miarę tanio zjeść. Nie daj się zwieść portalom, które są sponsorowane przez duże sieci hotelowe. My jesteśmy obiektywni!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Sklep z ekologiczną żywnością to miejsce w którym mamy możliwość zakupienia jedzenia, które jest nie tylko zdrowe, ale także bardzo smaczne

Posted on 21/02/2018 7:13am
warzywa
Author: Maria Eklind
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie trwa debata na temat pożytków, jakie płyną z wytwarzania żywności genetycznie ulepszanej, czyli tak zwanego GMO. Zdawać by się mogło, iż w czasach, w jakich w zasadzie każdy produkt żywnościowy ma kontakt z chemią, genetyczne zmiany stanowią po prostu kolejny krok produkcji. W rzeczywistości sytuacja przedstawia się nieco odmiennie.
Przeciwieństwo szeroko dostępnej żywności, jaka wytwarzana jest z wykorzystaniem pestycydów czy modyfikowana genetycznie stanowi tak zwana zdrowa żywność. Są to ogólnie produkty, jakie zostały wyprodukowane bez wpływu szkodliwych substancji, ale co interesujące taka metoda uprawy rolnej nie zawsze zgodna jest z normami UE, w szczególności jeżeli dotyczy lokalnych produktów rolniczych.
Read more >>

Szykujesz wakacyjne przyjęcie dla kolegów? Pamiętaj o ciekawych smakołykach

Posted on 17/02/2018 11:22am
owocowe szaszłyki
Author: Mikado
Source: www.indexfood.pl
Period lata jest dla ludzi jednym z lepszych. Opcja wieczornych spotkań z rodziną i spędzania czasu na świeżym powietrzu zdoła bez wątpienia nadzwyczaj poprawnie nastroić i poprawić humor. Organizując weekendowe przyjęcie w ogrodzie dla bliskich możemy im niezaprzeczalnie zorganizować dużą radość i doskonale spędzić gorący, letni weekend.
Read more >>

Lubimy mnożyć własne oszczędności

Posted on 14/02/2018 7:38pm
giełda
Jeśli tylko takowe posiadamy, zabiegamy o to by na nich zarobić jak najwięcej.


Czasy, kiedy nadwyżki trzymaliśmy w domu w przysłowiowej skarpecie, dawno już minęły.
Read more >>

Dobrej jakości akcesoria przydające się do picia herbaty

Posted on 12/02/2018 4:36pm
kawy ziarniste
Author: Kurman Communications, Inc.
Source: http://www.flickr.com
Tego typu kawy stanowią niezwykle dobry dodatek do rozmaitych słodkości jedzonych podczas rodzinnych i koleżeńskich spotkań. Bardzo ważne jest również, by konkretne kawy były niezwykle warto parzone, ponieważ wówczas będą mogły być najbardziej smaczne.
Read more >>

Kredyty pod zastaw gruntu rolnego to idealne wyjście dla wszystkich

Posted on 12/02/2018 4:23pm
pożyczka
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz prędkiej pożyczka masz możliwość korzystać z możliwości kredytu pod zastaw. Szereg przedsiębiorstw kapitałowych zajmującej się użyczaniem pożyczek funkcjonuje na zasadzie całościowej obsługi ludzi prywatnych i przedsiębiorstw, jakie chcą szybkiego zastrzyku płatniczego w celu polepszenia płynności finansowej.
Read more >>

Łeba – jedno z najlepszych miejsc w kraju na urlop

Posted on 12/02/2018 4:23pm
morze
Author: mmlolek
Source: http://www.flickr.com
W Polsce z pewnością można odnaleźć sporo rewelacyjnych miejsc na spędzenie urlopu lub wakacji. Wiele osób nie bez powodu lubi atrakcje, jakie gwarantują przeurocze okolice Morza Bałtyckiego – można tam, w zależności od konkretnych upodobań, leżeć na plaży, opalać się, spożywać morskie specjały albo wypocząć w sposób aktywny – poprzez uprawianie sportu. Wówczas wybranie Łeby to zdecydowanie świetne rozwiązanie – to małe, lecz korzystnie znajdujące się miasteczko proponuje dużo interesujących atrakcji dla turystów.
Read more >>

Patelnie jako podstawowe oprzyrządowanie kuchni

Posted on 12/02/2018 4:23pm
Patelnia grillowa
Patelnie to kluczowe wyposażenie wszelkiej kuchni. Bywa konieczna do przyrządzenia różnego rodzaju posiłków. Smażenie to jedna z istotnych kuchennych działań. Żeby jej wykonywanie było komfortowe, a uzyskane jedzenie smakowite i zdrowe, pomocna jest dobra patelnia.
Read more >>

Gdzie udać się na wymarzony urlop w Polsce?

Posted on 12/02/2018 4:23pm
pensjonat
Author: Roy Luck
Source: http://www.flickr.com
Ilość miejsc, w które mamy możliwość wyjechać na wakacje jest praktycznie nieskończona. Na rynku usług turystycznych znajdziemy bez problemu dużo ofert wycieczek, które na pewno będą dla nas niesamowitą przygodą. Wszystkie te wyjazdy mogą się jednak okazać dla wielu niezwykle kosztowną opcją. Polacy nie należą do bogatych narodów a koszty, jakie musimy ponieść jadąc za granicę są dopasowane raczej do poziomu średniej klasy Niemca, niż Polaka.
Read more >>

Konkurencyjne oferty noclegów w Polsce

Posted on 12/02/2018 1:36pm
kazimierz dolny
Author: Marek i Ewa Wojciechowscy
Source: http://www.flickr.com
Wakacje powinny być czasem przygody bądź odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnie. Nie zawsze łatwo jest odnaleźć dobry i niedrogi nocleg w miejscu, jakie nadzwyczaj chce się odwiedzić. Jak znaleźć najlepsze oferty noclegowe, to dziś dla wielu dość trudne pytanie.
Read more >>

Z jakiego powodu kawa jest tak popularnym napojem we wszystkich krajach, dlaczego palenie kawy ma tak duże znaczenie dla jej smaku

Posted on 11/02/2018 7:12am
kawa
Author: Katherine Lim
Source: http://www.flickr.com
Kawa od dawna cieszy się ogromną popularnością w większości krajów, codziennie miliony ludzi zaczynają swój dzień właśnie od kubka tego niezwykłego napoju. Bo żadną przesadą nie będzie nazywanie kawy tym określeniem, bo jest to dzisiaj chyba najpopularniejszy napój na świecie. Kawę się pije z wielu powodów i w jeszcze większej liczbie odmian. Jednym po prostu bardzo lubią jej aromat i chcą się nim rozkoszować, na innych działa pobudzająco, więc kubek o poranku dostarcza im energii na cały nadchodzący dzień.
Read more >>

Organizowanie zakupów spożywczych – co wskazane jest mieć dzisiaj w pierwszej kolejności na uwadze?

Posted on 11/02/2018 12:01am
market
Author: Christophe
Source: http://www.flickr.com
Artykuły spożywcze to dosyć ważny punkt w domowym budżecie statystycznej polskiej rodziny, zwłaszcza jeżeli jest ona duża. Satysfakcjonującej jakości pożywienie to absolutna podstawa, jako że dieta oddziałuje na zdrowie człowieka. Specjaliści jednak podkreślają, że co roku marnuje się rzeczywiście sporo jedzenia. Oczywiście, ma to znaczenie nie tylko etyczne, ale także ekonomiczne.
Read more >>

Jakie firmy robią na zlecenie takie ciasta jak torty i ile to wymaga funduszy?

Posted on 10/02/2018 12:00am
Sushi
Author: Good Food
Source: Good Food
Czy pamiętasz, co można by wykonać, żeby wnieść do naszego życia trochę różnych kolorów oraz radości? Każdy rodzic znakomicie wie, cóż mogło by to się okazać. To rodzinne fety oraz spotkania, do jakich nie potrzeba raczej najmniejszej ponadplanowej pobudki ani okazji, nieprawdaż?


Przecież wszelki nowy dzień, jaki rozpoczyna się od uśmiechu własnego dziecka powinien być udany! A w jaki sposób uczynić, ażeby tak właśnie było? Tu swe brwi zmarszczyłby z pewnością wszelki dietetyk, jednak choćby żartem można by było proponować dziecku co jakiś czas jakiś smakowity tort.
Read more >>

Które torty nam się podobają?

Posted on 09/02/2018 9:36pm
pożywienie
Author: Shan Jeniah Burton
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób stara się, żeby Urodziny, czy inne ważne spotkania rodzinne okazały się być jak najlepiej obchodzone i żeby wszystko było dopasowane do tej podniosłej pory, także jedzenie. Przez to właśnie cukiernie posiadają dla nas coraz więcej ciekawych propozycji, tak żebyśmy posiadali pewność, że wybierzemy tu coś odpowiedniego dla siebie.


Które torty nam się spodobają?


Jeżeli szykujemy się do jakiejś uroczystości, w czasie której powinien być tort, to koniecznie powinniśmy wejść na strony różnych cukierni, by powiedzieć, który z nich będzie nam się rzeczywiście podobać.
Read more >>

Co może wykazać biegły sądowy?

Posted on 09/02/2018 8:36pm
szpital
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Okazuje się być sporo dziedzin w naszym życiu, gdy będziemy potrzebowali bardzo dobrych profesjonalistów, tak by pomogli nam oni rozwiązać jakiś trud, albo by mieli szansę nam coś wyjaśnić.
Read more >>